Zapojte sa aktívne!

Prečo?

Množstvo informácií o elektromagnetickom žiarení každým dňom neuveriteľne rasie, pribúdajú štúdie, odborné vyjadrenia, aj správy o osobných skúsenostiach. Táto platforma je vybudovaná na aktívne zapájanie občanov s cieľom využiť potenciál ochotných dobrovoľníkov/čky v oblasti šírenia informácií. Táto práca má mimoriadny význam, nakoľko mainstreamové médiá zamlčiavajú podstatné časti a mnoho ľudí na Slovensku nerozumie po anglicky.

Takto spoločne budujeme silnú informačnú základňu a tvoríme otvorený zdroj informácií.

Ako?

1. Preklady: Ak máte záujem prispieť prekladom niektorého zahraničného odborného článku, kontaktujte nás a my ho zverejníme. Vopred ďakujeme za spoluprácu.

2. Pripomienky ku konkrétnemu článku: Ak máte akékoľvek pripomienky, návrhy, zlepšenia článku, dajte nám vedieť v komentároch pod článkom. Vopred ďakujeme za prispenie ku skvalitneniu obsahu.

3. Viete o zaujímavých odkazoch, informáciách a aktivitách z oblasti elektromagnetického žiarenia, ktoré ste nenašli na tejto stránke? Pošlite/posielajte nám vaše návrhy a tipy, po preverení ich zaradíme na spracovanie.

4. Staňte sa členom nášho tímu: Urobte pre rozvoj informovanosti viac! Prevádzka platformy, komunikácia s úradmi, vyhľadávanie a spracúvanie informácií, písanie článkov a preklady, programátorské a grafické práce, … to sú všetko činnosti, ktoré pre naše fungovanie a rast potrebujeme stále. Ak ovládate niektorú z týchto prác a máte chuť nimi podporiť rozvoj informovanosti a realizovať sa, takisto nás kontaktujte. Potrebujeme vás!

Pridajte svoj názor